O nás

Bistro Rybárna.net vzniklo jako rodinný podnik Petra Peška a Gabriely Modráčkové. Přejeme si propagovat gastronomii pro každý den založenou na čerstvých surovinách, zdravém životním stylu a chuťových zážitcích. Jídla u nás opravdu vaříme, polotovary nepoužíváme. Kořeníme zejména čerstvými bylinkami a autentickým kořením různých světových kuchyní, využíváme olivového oleje a pod.

K jídlu se u nás neostýchejte požádat o vodu z vodovodu – zdarma / http://www.zvodovodu.cz/kde-uz-to-funguje

Najdete nás v přehledech obědů na lunchtime  http://www.lunchtime.cz/bistro-rybarnanet/ a také na facebooku http://www.facebook.com/pages/Bistro-Rybárnanet/394037980654380

I když se neradi škatulkujeme, myšlenka bistromonie s nám líbí, a proto se k ní hlásíme i v našem bistru. Víme, že co do interiéru máme co dotahovat, ale zase na oplátku se u nás najíte kulinářských specialit za velmi příznivé ceny.-) Tedy přijdte k nám ochutnat něco “ bistronomického“.

Petr Pešek se aktivně věnuje gastronomii již přes dvacet let. Praktické znalosti získané odborným vzděláním a mnohaletou praxí v několika evropských zemích kombinuje se zájmem teoretickým (doktorská práce Ruská kuchyně v proměnách doby).

Gabriela Modráčková vystudovala marketing a je akreditovanou výživovou poradkyní.

Přejeme si aby Vám u nás chutnalo.

 

Pokud by jste chtěli uspořádat oslavu nebo by jste potřebovali například na nějakou

akci osobního kuchaře, obratťe se na nás na uvedených kontaktech.

rybarna.net@email.cz

Gabriela Modráčková

Napsat komentář