O nás

Rodinný podnik bistro Rybárna.net jsme otevřeli v prostorách bývalé pankrácké tržnice na počátku léta 2012. Proč Rybárna. net? Ryby jste si na oběd v té době dali jen stěží, a když tak možná rybí prsty. S nízkými náklady na nájem a bez personálu jsme mohli připravovat ryby a maso kvalitně a hlavně levně. Od místních trhovců jsme měli čerstvou lokální zeleninu a bylinky ; a to vše od nich bereme stále 🙂

Na jaře roku 2017 jsme se přestěhovali do prostornější provozovny Na Dvorcích. Vaříme menu, které se denně mění. Nápady co vařit máme, koukáme na inspiraci do blízkovýchodních i exotických kuchyní. Koření si sami mícháme, používáme hodně zeleného – bylinky. Zelené bylinky jsou pro nás to nejlepší koření – milujeme všechy vůně světa, respektující charakter etnických kuchyní, které se snažíme do našich jídel otisknout. Po několik let spolupracujeme se Zachraňte jídlo a v době pandemie jsme vařili pro IZS #nekaslemenavas , společenská odpovědnost byla a je pro nás důležitá.

Za jídly stojí Petr Pešek, který se aktivně věnuje gastronomii již přes třicet let. Praktické znalosti získané odborným vzděláním a mnohaletou praxí v několika evropských zemích kombinuje se zájmem teoretickým.

Komunikaci a provozně-organizační dotazy směřujte na Gabrielu Modráčkovou:  rybarna.net@email.cz

Přejeme si, aby Vám u nás chutnalo, a rádi jste se k nám vraceli. Předem děkujeme za Vaše názory a podněty. 

Gabriela Modráčková a Petr Pešek

za tým Bistra Rybárna.net