Info rozvoz_rezervace

INFORMACE K ROZVOZU A REZERVACÍM:

Rezervace přijímáme do 10.45h. Uveďte do poznámky,  zda chcete jídlo sníst u nás nebo si jej odnesete s sebou do krabičky.

Objednávky na rozvoz přijímáme do 10.15h.
V objednávce na rozvoz uvedete vaše údaje a vyberete místo rozvozu z předem daných. Po objednávce Vám přijde potvrzující e-mail. Před příjezdem obdržíte informační sms z tel.č. 608 177 635, potvrzující Vám čas vyzvednutí. Tel. č. neslouží pro objednávky, objednávejte výhradně přes formulář. Objednávky budou k vyzvednutí u vozu (BÍLÝ PICKUP) před recepcí . Bereme hotovost a stravenky (na které nevracíme).

Obědy rozvážíme mezi 11h-13.00h. Počáteční cena za rozvoz je stanovena symbolicky 10,- za jednu platbu-objednávku + obaly 5,-/ks.

Rozvážet budeme do těchto míst:
1. City Tower + City Green Court
2. Česká Pojišťovna/Generalli – Na Pankráci 1720/132
3. Gemini A, B / Enterprice- u kruháče Pikrtova
4. City Empiria
5. Jiné – v případě objednávky od 8 porcí hlavních jídel*
* Pokud Vám nevyhovuje místo k vyzvednutí, a chcete objednat 8 a více porcí hlavního jídla, můžete zvolit “jiné” – do poznámky zapište prosím přesnou adresu v okolí Pankrác, Budějovická… Potvrdíme Vám, zda jsme schopni Vám je zavézt.

Všem, kterým se nehodí uvedená místa vyzvednutí, se omlouváme. Budeme se snažit aktuálně reagovat na poptávku a výdejní místa upravovat.
Dotazy k rozvozu prosím na rybarna.net@email.cz nebo tel 608 177 635.
Děkujeme za Vaši přízeň.
Tým Rybárny.net